Bunt w PiS: strategia Kaczyńskiego nie działa, partia notuje kolejne spadki, idzie na 10%

W PiS podniósł się bunt. Jarosław Kaczyński ma tak głupie pomysły, że jego partia nurkuje właśnie pod próg 20%. Kontynuacja obecnej strategii spowoduje, że straci wszystkie sejmiki i przestanie w praktyce rządzić w Polsce.

Sytuacja Kaczyńskiego jest tragiczna. Morawiecki z Dworczykiem prowadzą zakulisowe gierki aby pozbawić go władzy i utrącić najważniejszych wiernych towarzyszy prezesa a potem przejąć partię. Umiejętnie podsycają konflikty i nienawiść do Kaczyńskiego a używają do tego sprawy Pegasusa. Morawiecki i Dworczyk są tu w przedziwnym nieformalnym sojuszu z nową władzą, która nie ujawniając listy nazwisk osób podsłuchiwanych (a jest na niej ponad 100 polityków PiS), powoduje dezintegrację obozu “zjednoczonej” niegdyś prawicy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Żeby było ciekawiej, w samym PiS zdecydowana większość polityków chce Kaczyńskiego usunąć, bo widzą wyraźnie, że strategia wodza się nie sprawdza. Agresja, którą wykazuje prezes, prowadzi wprost do spadków sondażowych. Dzisiaj poziom 20% to tylko połowa drogi. Według naszych informatorów w partii realnie obawiają się poziomu 10%, bo tendencja jest nieubłagana.

To koniec, Jarosławie.