Czas na lustrację dziennikarzy. Środowisko samo się nie oczyści

Lista dziennikarzy reżimowych, którzy pracowali w mediach PiS, lista redaktorów naczelnych, którzy sprzedali się Kaczyńskiemu, lista osób, która publikowała wpisy i pochwały dla PiS oraz Solidarnej Polski – nie mamy wyjścia. Po przejęciu władzy przez rząd demokratyczny osoby te podnoszą głowę i próbują przekonywać, że przecież oni nigdy nie kolaborowali.

Za czasów PiS media społeczeństwo zawiodły. Wiele osób okazało się świniami, które za pieniądze sprzedały Polskę i Polaków. Nie ostrzegały przed PiS, nie ujawniały afer, nie piętnowały zarobków polityków, nie ujawniały afer. Sprzedajne medialne dziwki pracują w mediach do dzisiaj, próbując wstrzymywać zmiany.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zdrowe, niezależne media, to podstawa funkcjonowania społeczeństwa. Nie ma zgody na to, by ci ludzie, którzy sprzedali społeczeństwo, w owych mediach pozostawali.

Lustracja, pełna lustracja, jest niezbędna.