Czego bronią różnego rodzaju apele pisowskich prestytutek?

W sieci pojawiły się apele w sprawie utrzymania status quo różnych projektów i ludzi, którzy świetnie się mieli za czasów PiS. Ich wspólnym mianownikiem jest chęć zachowania kasy i wpływów.

Apel o niezwalnianie, apel o nieprzerywanie, apel o to, żeby było jak było. Stary system broni się jak może. Ludzie, którzy zarabiali setki tysięcy a nawet miliony rocznie, teraz odrywani w końcu od koryta, robią wszystko, aby pozostać.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy więc apele o niezwalnianie ludzi typu prokurenci, różnego rodzaju prezesi, redaktorzy naczelni. Do innej grupy należą apele o to aby kontynuować marnowanie pieniędzy publicznych typu CPK czy Izera.

Jest to żenujący kwik środowisk, które urządziły się przez ostatnie osiem lat bardzo wygodnie. Nie można tego tolerować ani nie można tego słuchać. Zniszczyli nasz kraj, budowali dyktaturę a teraz udają, że ich to nie dotyczy.