Wielkie oszustwo dotyczące CPK. W tle miliardowe interesy ludzi PiS

CPK to jeden z największych przekrętów poprzedniej władzy. Skala projektu miała być zasłoną przed pytaniami o prawdziwy charakter tej inwestycji. W Polsce tego typu projekty powinny być poprzedzone rzetelnymi badaniami oraz realną oceną możliwości rozwoju ale zamiast tego urządzono festiwal kłamstw a w roli ekspertów występują pisowscy nominaci.

Złoty interes na CPK zrobili przede wszystkim ludzie, którzy mieli dostęp do informacji po tym gdzie i co będzie robione. Ogromne transakcje z działkami, prowizje od różnych zleceń, milionowe zarobki na propagandzie – tak wygląda wielkie oszustwo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Skok na kasę, który wykonują ci ludzie jest obrzydliwy – a jednocześnie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania. Na przykład skąd wezmą dodatkowych pasażerów i dodatkowy ruch towarowy. A takowego nie ma i nie będzie.

Jednym z największych kłamstw, które rozpowszechniają pisowscy propagandziści, to kwestia wpływu lotniska na Polskę. Otóż żadne lotnisko nie rozwinie gospodarki, bo żeby coś się na tym lotnisku działo, najpierw trzeba potężnie się zadłużyć. Można więc powiedzieć, że tego typu projekt ma szkodliwy wpływ – odbierając pieniądze na drogi, szkoły, projekty innowacyjne.

CPK to zło!