UJAWNIAMY: Jaka naprawdę jest sytuacja wewnątrz PiS?

Strach, próby ukrywania majątków, szukanie ratunku u koleżanek i kolegów z innych partii, brak perspektyw, niekiedy początki depresji, dużo alkoholu, przerażenie. W PiS nie ma osób, które byłyby spokojne. Nawet ci, którzy nie byli zamieszani w jakieś przekręty, są dzisiaj w ciężkiej sytuacji.

Sytuacja wewnątrz PiS jest patowa. Wystarczy spojrzeć na twarze, oczy i usta gdy ludzie z partii Kaczyńskiego wychodzą na konferencje prasowe. Jeszcze potrafią kłamać, jeszcze oszukują, ale nie ma tam już przekonania, energia do działania wyraźnie się kończy. Co się stało? PiS stracił spoiwo, siłę napędową, sprawczość. To efekt odcięcia ich od mediów, od wyborców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To nie jest przypadek, to nie jest celowe działanie. Partia z Nowogrodzkiej wchodzi w etap kompletnego rozpadu. Informacje wewnątrz są coraz gorsze. Nie będzie dużej kampanii do europarlamentu, kampania samorządowa to ukrywanie pochodzenia, ścieranie logo PiS. Kto normalny wstydzi się swojej własnej partii?

Sondaże wewnętrzne są tragiczne. Najnowszy wywołał wręcz popłoch, gdy okazało się, że docelowo Kaczyński skończy na około 14%.

Jest źle a im bardziej źle w PiS tym lepiej w Polsce! Zdjęcie, które zrobiono w momencie ogłoszenia wyników, pokazuje zacięte twarze, niedowierzanie i wielki smutek – to właśnie te emocje, które dzisiaj się pogłębiły.

Kaczyński nie ma recepty na wyjście z kryzysu. Żadnego.