Mariusz Kamiński boi się internautów. Wyłączył możliwość komentowania

Mariusz Kamiński wyłączył możliwość komentowania swoich wpisów w internecie. Politycy PiS nie trzymają ciśnienia i nie są w stanie znieść prawdy.

– Czemu, Drogi Mariuszu zatem, wyłączyłeś możliwość kontowania twoich wypocin? Czego się boisz? Przecież Polacy muszą doceniać twoją pracę… Była nieskazitelna i uczciwa. Tak samo jak ty bracie, jesteś wzorcem urzędnika, który nigdy “pod siebie nie robił”… – pyta internauta znany pod pseudonimem Pablo Morales.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kamiński boi się głosu Polaków, którzy mają dość przestępstw PiS i pisowskich służb. Mariusz Kamiński jest przestępcą, który został skazany prawomocnym wyrokiem za przekroczenie uprawnień, w tym fałszowanie dokumentów i ataki na wicepremiera rządu Polski. Kamiński powinien siedzieć w więzieniu ale uniknął tego dzięki Dudzie.

Teraz czekają na niego kolejne zarzuty – m.in. w sprawie Pegasusa.