Skrajna naiwność apologetów CPK. Po “sukcesach” Izery i przekopu nie ma szans na powodzenie

CPK to zmarnowałem pół biliona złotych lub więcej. Nie ma bowiem szans, żeby ten projekt przeprowadzić inaczej, niż z potężnym zadłużeniem naszego kraju i ściągnięciem pieniędzy z rynku. Prawdziwi eksperci wiedzą to od dawna a to co uprawiają propagandziści jest po prostu żenującym okłamywaniem społeczeństwa.

CPK z wielu powodów nie ma sensu a główny z nich dotyczy braku odpowiedniej ilości osób i towarów, które miałyby przez to lotnisko przechodzić. Tak zwana stopa zwrotu tutaj nie istnieje. CPK może za to zniszczyć budżet naszego kraju i odwrócić uwagę od ważnych projektów infrastrukturalnych i społecznych, bowiem samo lotnisko nic nie zmienia, nie zmieni też nic sama kolej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Musimy na Polskę patrzeć jako na całość, nie jako wybrane fragmenty, i zadać sobie pytanie: skąd wziąć 500 – 600 mld złotych a potem jak je spłacić. Na to już propagandziści nie mają odpowiedzi, bo nie ma takiego biznesu, który by w rozsądnym czasie mógł te pieniądze Polsce oddać.

Dlatego CPK to mrzonki, podobnie jak Izera czy Przekop Mierzei Wiślanej.