Atak na Pablo Moralesa miał przykryć inwigilację Bezpartyjnych Samorządowców przez ABW za czasów PiS

– Szymon Jadczak ujawnił, że PO opłacała gościa, który na Twitterze np. Kowalskiego i Bochenka z PiS wyzywał od „idiotów” czy „kretynów”, a Hołownię od „pożytecznego idioty”. Średnio wyszło w 8 lat 3200zł. Poniósł się potężny raban – wszyscy pisowcy, Mazurek, Stanowski, Zandberg, dziennikarze, post szybko się poniósł udostępniany przez wielu ludzi. No dosłownie wszyscy na nogach z oburzeniem. A ja się zastanawiam – PiS miał wiele takich akcji o WIELE bardziej hardcorowych, które w sumie przeszły bez echa – pisze jeden z internautów.

– To dla mnie kolejny raz pokazuje, że PiS nigdy nie będzie tak samo traktowany jak PO, PL2050 czy PSL. Dodajmy, że Onet czy WP wyzywane przez lata od zdrajców teraz za cel wzięły sobie atakowanie Tuska, by odkleić od siebie łatkę tych „polskojęzycznych mediów”. PO zwyczajnie nie ma swoich mediów, PiS ma. Podejrzewam, że może być tak, że PiS szybko wróci do władzy – właśnie dzięki temu, tak się to dzisiaj robi – dodaje internauta.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W ten sposób próbowano przykryć aferę z ABW – agencja nielegalnie inwigilowała samorządowców, którzy byli… koalicjantami PiS. Kaczyński chciał mieć na nich haki – puentuje inna osoba.

PiS to podsłuchy oraz inwigilacja.