Ziobro musi być przesłuchany. Za jego czasów przesłuchiwano kobiety w czasie porodu

Zbigniew Ziobro może zeznawać, ale nie tylko. On musi zeznawać, by odczuć jak to jest, gdy zleca się przesłuchania na przykład w czasie porodu. A taka sytuacja miała miejsce właśnie za jego czasów.

Koledzy Ziobro bronią go przed przesłuchaniem twierdząc, że nie powinien on zeznawać ponieważ jest chory. Jednak choroby Ziobry nie potwierdził do tej pory żaden niezależny lekarz, nie ma opinii biegłego sądowego w tej sprawie, nie wiadomo też czy cała ta historia z rzekomą chorobą nie jest po prostu ucieczką przed wymiarem sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Za czasów Ziobry nikt nie przejmował się chorymi lub osobami, które cierpią. Znany jest przypadek, gdy prokurator od Ziobry przesłuchiwał kobietę… w czasie porodu! Nie ma więc powodu by upadły minister sprawiedliwości nie miał zeznawać.

Sytuacja Ziobry jest dość prosta – to on odpowiada za kluczowe afery w Ministerstwie Sprawiedliwości i ma iść siedzieć.