Ale wtopa! I to przed wyborami!

W październiku ubiegłego roku wydawało się, że PiS pozostanie największą partią w Polsce. Dziś już widać, że tak nie będzie. I to przez błędy, jakie popełnia „genialny strateg”, jakim ma być Kaczyński.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Coraz szybszy spadek popularności PiS widać z kolejnych sondaży. Z najnowszego, przeprowadzonego przez pracownię United Surveys dla Wirtualnej Polski wynika jasno, że PiS nie jest już liderem. Pierwsze miejsce w sposób niepodważalny należy do Koalicji Obywatelskiej, która cieszy się poparciem 32,6 proc. badanych.

Tymczasem PiS może liczyć na wsparcie zaledwie 28,2 proc. Dalej znajduje się Trzecia Droga (15,2 proc.), Konfederacja (9,1 proc.) i Lewica (8,5 proc.).

Czekamy na kolejne sondaże. Jest już niemal pewne, że za kilkanaście tygodniu poparcie dla PiS będzie oscylowało wokół kilkunastu procent.

Tak trzymać, panowie!