Kurski topi Morawieckiego. Tajny raport klęski PiS w rękach prezesa

Jacek Kurski
Jacek Kurski

Jacek Kurski doręczył Jarosławowi Kaczyńskiemu pseudo-raport, który jest zbiorem pobożnych życzeń związanych z klęską PiS. Kurski opisuje tam dlaczego PiS przegrał, ale w sposób subiektywny. Jednym z celów raportu jest zaszkodzenie Morawieckiemu, który stał się ostatnio bardzo silny i bliski prezesa.

Jacek Kurski działa w grupie spiskowców, którzy chcą odsunąć Kaczyńskiego od władzy. Karmi prezesa spreparowanymi informacjami, które nie mają większego sensu, bo prawdziwy raport z przyczyn klęski PiS ma jedną stronę i zawiera tylko jedno nazwisko: Kaczyński. Ale takiego raportu nikt nie napisze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kurski wie, że Kaczyński lubi dokumenty i w ten sposób uderza też w Morawieckiego, który ostatnio mocno urósł. Kurski działa w grupie kilkunastu osób, które chcą odsunąć Kaczyńskiego od władzy i po to są owe raporty.

Ich treść jest absurdalna i głupia, bo trudno poważnie traktować informacje, że TVP coś pokazywała i przez to PiS przegrał. Głupota czystej wody i nabierze się na to tylko Kaczyński oraz rozmaici idioci.