Protesty rolników inspirowane przez Putina? Co robi ABW?

Wiele wskazuje na to, że sytuacja z protestami rolników może być inspirowana lub wzmacniana przez ludzi Putina. Środowiska rolnicze protestują bowiem w krajach, w których agentura rosyjska jest szczególnie silna, tak jak w Polsce czy we Francji. Co robi ABW i wywiad?

Rolnicy mają prawo do protestów i mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie. Polska jest demokratycznym państwem prawa i nie może być wątpliwości co do takiego działania. Jednak my jako Polacy mamy prawo pytać i sprawdzać czy nie jest to zbieg okoliczności, że protesty wybuchają akurat wtedy, gdy Polska prowadzi duże ćwiczenia obronne. Mamy prawo rozmawiać na temat skutków tych protestów i skutków wywieszania haseł o interwencji Putina.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska zbyt wiele wycierpiała od PiS i od Rosji by pozostawiać te sprawy bez odpowiedzi i bez zbadania. Gdzie są służby? Gdzie jest ABW?