Zajmijcie się w końcu kucharką, znowu bzdury wymyśla w TK!

Adam Bodnar powinien natychmiast podjąć śledztwo w sprawie Przyłębskiej i reszty podejrzanego towarzystwa z TK. Okazuje się, że tym razem wymyślili sobie zablokowanie decyzji w sprawie rzeźnika Schaba, człowieka który niszczył sędziów.

Trybunał Kucharski Przyłębskiej to kuriozum na skalę światową. Pobierają pieniądze z naszych podatków, nie mają ku temu żadnych podstaw, wydają jakieś łże-decyzje i są śmieszną gromadką żałosnych pisowców, którzy udają, że coś mogą. I to wszystko jest robione z publicznej kasy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Adam Bodnar powinien podjąć zdecydowanie działania, które będą zmierzać do przywrócenia porządku prawnego. Jeśli trzeba, to aresztować tych łże-sędziów łże Trybunału, z uwagi na podszywanie się pod urząd.

Fakty są takie: Przyłębska nie jest już członkiem TK, sam trybunał został zwasalizowany, poddany Kaczyńskiego a Piotrowicz i Pawłowicz to dwójka hejterów, pisowskich polityków, którzy podlegają bezpośrednio pod prezesa PiS.

Więc o jakim trybunale tutaj w ogóle mowa? W co wy gracie? Dlaczego okradacie Polaków z naszych ciężko zarobionych pieniędzy?

Wszyscy won – jak mawiał Cejrowski.