Znowu dęty sondaż United Surveys uderza w rząd Tuska a publikują go koledzy Krzysztofa Suwarta z WP.pl

Fot.: Twitter

Wirtualna Polska wspiera PiS? Na portalu ukazały się wyniki rzekomych badań, które podpisała firma United Surveys. To sondażownia Dumy, która wcześniej pracowała m.in. dla Orlenu. Z sondażu ma wynikać rzekomo, że ponad 70% Polaków popiera protesty rolników. To oczywiście absurd i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Wirtualna Polska, miejsce gdzie pracował wirtualny Krzysztof Suwart, publikowała kilkaset tekstów wspierających rząd PiS. Publikowała także sondaże korzystne dla Obajtka i wielu innych. Dzisiaj uderza bezpośrednio w rząd Tuska. Na ile można wierzyć tym sondażom? Nie da się.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy nie popierają blokowania miast, nie popierają niszczenia mienia, nie popierają blokowania karetek. Czas wyjaśnić w końcu skąd WP.pl i United Surveys czerpały pieniądze na swoją działalność oraz ile tych pieniędzy było. Dużo środków mogło wpadać z budżetu państwa, z naszych podatków.