Apel do Donalda Tuska: przestań chłopie grać niejawnymi materiałami!

Donald Tusk celowo wstrzymuje publikacje listy osób podsłuchiwanych Pegasusem, powielając w ten sposób błędy poprzedników. Używanie haków, teczek i niejawności do polityki zawsze się mści na osobach, które tak robią. Czas, aby Polska była w końcu krajem jawności.

Każdy rząd od 1989 roku używał różnego rodzaju informacji niejawnych, teczek i haków. Nie było wyjątków. Nie inaczej robił Donald Tusk poprzednio, teczkami grał Kaczyński. Czas skończyć z tymi zabawami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Panie Tusk! Przestań chłopie grać niejawnymi materiałami, bo dzisiaj dostęp do nich mamy i my, dziennikarze. Będziemy je ujawniać jeden po drugim, nawet codziennie. 

Rząd Donalda Tuska ma przed sobą wielkie zadanie odbudowy Polski po PiS i zabezpieczenia kraju przed powrotem populistów. Dopuszczenie do personalnych gierek i używania materiałów jako niejawnych, jak zrobiono z listą osób podsłuchiwanych Pegasusem, jest szczytem głupoty i naiwności, bo zostawia się kraj w rękach grupki ludzi, zamiast używać pełnej jawności jako najlepszej broni na układy i układziki.