Armia ludzi PiS w TVP! Magazyn „Press” ujawnia, jak nowe władze ukrywają propagandystów Kaczyńskiego!

Szokująca praktyka.

W nowym numerze magazynu „Press” ukazał się artykuł autorstwa red. Krzysztofa Boczka o sytuacji w TVP. Red. Boczek to autor przełomowego śledztwa o związkach dziennikarzy RMF i Orlenu za władzy Daniela Obajtka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W artykule możemy zobaczyć przykłady ludzi pracujących w aparacie propagandy PiS, które ciągle pracują w TVP, PR czy mediach Orlenu. Są one często ukrywane przez nowe kierownictwo – a przypomnijmy, że TVP rządzi człowiek lewicy Tomasz Sygut, który w przeszłości słynął z ataków m.in. na Pawła Grasia i PO.

Z artykułu wynika, że zmiany kadrowe mają miejsce dopiero, gdy niezależni dziennikarze wytropią ludzi PiS i zaczną o fakcie alarmować premiera Donalda Tuska. Wówczas Bartłomiej Sienkiewicz nie ma wyboru i jego ludzie muszą usunąć przedstawiciela aparatu nienawiści PiS.