Niezastąpiony dworak Suski. Zawsze poprawi Kaczyńskiemu humor

Coraz częściej słychać głosy, że Kaczyński powinien odejść z polskiej polityki. Takie opinie wprost głosi znacząca część działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prezes ma je jednak w… powiedzmy że w nosie. I jak już zapowiedział na łamach partyjnego tygodnika „Sieci” zamierza pozostać na stanowisku szefa partii. Nie wiadomo nawet do kiedy.

I tu jak znalazł przydał się poseł Marek Suski, który dosłownie zaczął piać peany na cześć decyzji Kaczyńskiego. – Mogę powiedzieć tylko: i bardzo dobrze! – przekonuje Suski.

– Prezes Jarosław Kaczyński jako twórca formacji patriotycznej jest niezwykle potrzebny. Jego praca jest nieoceniona. […] Donald Tusk boi się Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS intelektualnie bije premiera na głowę – nie ma dwóch zdań – opowiada poseł PiS.

W partii zapewne tych słów nie przyjmą z uznaniem. Ale doceni (i zapewne wynagrodzi) je sam Jarosław Kaczyński. I o to przecież chodzi!