CPK nie będzie zbudowane, modły symetrystów i propaganda płatnych ekspertów nie pomogły

Rząd Donalda Tuska nie zamierza firmować projektów PiS. CPK jako projekt będzie zakończone, spółka rozwiązana a szczegółowy audyt pomoże postawić zarzuty karne osobom, które sprzeniewierzyły pieniądze – dowiadujemy się od osób związanych z rozliczeniem projektu. Nie udały się więc ataki na Macieja Laska ani próby zakłamania rzeczywistości.

Co zostanie z CPK? Niektóre elementy projektu połączeń kolejowych oraz modyfikacja ich tak, aby można było mówić o wykorzystaniu linii kolejowych. Będą też zupełnie nowe połączenia, w tym jest szansa na rozbudowę Modlina.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przy okazji udało się zidentyfikować grono osób a właściwie lobbystów, którzy próbowali przekonać koalicję demokratyczne do popełnienia karygodnego błędu. W większości stali za nimi płatni “eksperci” od CPK, którzy dostali za lobbing ogromną kasę.

CPK to idiotyzm, o czym wie każdy student szkoły ekonomicznej.