![grobarczyk-marek](https://wiesci24.pl/wp-content/uploads/2023/03/grobarczyk-marek-1068x601.jpg)
PiS jest żałosny. Przez osiem lat nie udało im się nic zbudować, ani promów, ani samochodów ani nawet elektrowni. Ale już pędzą do rozliczania Tuska, spieszą się, bo przecież minął kwartał. Nie powinni się tak spieszyć i poganiać, bo ludzie chcą przede wszystkim przyspieszenia rozliczania złodziejstwa i kłamstwa pisowców.
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
Do chóru poganiaczy dołączyć ostatnio Marek Gróbarczyk, jeden z najbardziej nieudolnych posłów PiS i beznadziejnych ministrów. Otóż pochwalił się on… niedokończonym promem. Ma to być przykład „sprawczości” PiS. Mocno nieudolne to chwalenie się, bowiem prom nadal w ruinie (przez osiem lat), do końca jeszcze bardzo daleko.
Gróbarczyka wyśmiał Krzysztof Luft. „Przez 8 lat zbudowaliście prom „w 80%”, a Pan ma czelność rozliczać następców po 3 miesiącach? Grubo Panie Grubarczyk, a nawet powiedziałbym, że do luftu” – zadrwił.
Przez 8 lat zbudowaliście prom "w 80%", a Pan ma czelność rozliczać następców po 3 miesiącach? Grubo Panie @marekgrobarczyk , a nawet powiedziałbym, że do luftu😜 https://t.co/ZlmoKP6lQJ
— Krzysztof Luft🇵🇱🇪🇺 (@KrzyLuft) March 23, 2024