Prokremlowskie zachowania polityków PiS. Trzeba to wszystko wyjaśnić

– Dobrze, że media wracają do tajemniczej i bulwersującej sprawy zamiany domów dokonanej przez prezesa NBP ze spółką „rosyjskiego łącznika”, która opisałem 2 l. temu w serii artykułów w Gazecie Wyborczej. Warto, by wróciły też do niej służby Tomasza Siemoniaka i prokuratura Bodnara – pisze redaktor Grzegorz Rzeczkowski.

– Pan oraz generał Pytel sygnalizowaliście wiele prokremlowskich zachowań, które obecnie wychodzą na jaw. Sprawa posłów PiS i Konfederacji sprzyjających Rosji na to również wyraźnie wskazuje. Służby muszą to połączyć w całość i brutalnie przerwać te działania – napisał Grzegorz Grodzki.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Niesamowita była i jest ta ślepota dużej części mediów na fakty jakie ujawnia pan lub inni dziennikarze, mam nadzieję ,ze nadejdzie czas rozliczeń i prawdy – dodaje jeden z internautów.