Spełniło się życzenie Kaczyńskiego. A prezes PiS tego nie zauważył

Wszyscy, którzy słuchali świątecznych życzeń składanych przez Jarosława Kaczyńskiego musieli być zdumieni. Szef Prawa i Sprawiedliwości wyrażał w nich nadzieję na… „zwycięstwo demokracji”.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

– Szanowni Państwo, zbliżają się święta Wielkiej Nocy, święta zmartwychwstania Zbawiciela, zmartwychwstania Chrystusa – mówił Kaczyński w nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych.

– Życzę Państwu, żeby były to święta błogosławione, święta rodzinne i żeby były to święta nadziei. Nadziei na Wasz osobisty sukces, na dobry los, ale także na lepszy los dla naszej Ojczyzny, na pokój, na zwycięstwo demokracji – mówił dalej.

Czyżby naprawdę nie dostrzegł, że demokracja wygrała w Polsce wybory 15 października? Po ośmiu latach jego autokratycznych rządów? Zdumiewające!