Szok w PiS. To tak uważają Polacy?!

Gigantyczny aparat propagandowy związany ze Zjednoczoną Prawicą próbuje nas przekonać, że działania ABW wobec Zbigniewa Ziobry i niektórych polityków Suwerennej Polski to niebywały skandal. Sęk w tym, że Polacy uważają inaczej.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Na zlecenie portalu rp.pl pracownia SW Research zapytała się Polaków o to, jak oceniają działania służb. Rezultat może zaskakiwać tylko partyjną centralę na Nowogrodzkiej.

Aż 44,1 proc. pozytywnie ocenia działania ABW. Przeciwnego zdania jest zaledwie 21,4 proc. ankietowanych. Kolejne 20 proc. nie ma zdania, a 14,5 proc. w ogóle nie słyszało o całej sprawie.

Wydaje się więc, że Polacy podzielają w tej sprawie zdanie Donalda Tuska. – Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość – sprawiedliwość – napisał premier w mediach społecznościowych.