Furia Beaty Kempy. Chce karać… łagrami

By ośmieszyć polityków Suwerennej Polski nie trzeba ich szczególnie krytykować. Im wystarczy pozwolić mówić.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Na przykład Beata Kempa, europosłanka Suwerennej Polski nie potrafi ukryć swojej wściekłości (i strachu) będącego rezultatem kłopotów z prawem jakie mają jej liderzy. Mieszkania należące do niektórych z nich zostały bowiem przeszukane przez ABW.

– Zgadzam się z Patrykiem [Jakim – W24] niebezpieczne polityczne małpy złapały za brzytwy. Nie mam co do tego złudzeń.. Dyktatura platformerskiego proletariatu jest na fali – wypaliła Kempa w mediach społecznościowych.

Dalej było jeszcze lepiej.

– Co którzy hejtowali lekarzy i personel medyczny leczący ciężko chorego człowieka powinni do końca swoich dni gnić w łagrach. Tam jest ich miejsce. Chcieć śmierci drugiego człowieka, odmawiać mu prawa do leczenia -to prymitywizm i poziom gawiedzi, która kibicuje dziś rudej wronie – pisała europosłanka (sic!).

Naprawdę, niezłe towarzystwo zebrało się w Suwerennej Polsce.