Ta PISanka doprowadza do szału partię Kaczyńskiego

W sieci pojawił się najmodniejszy w tym roku wzór PISanki. Na jajku wykonano precyzyjny rysunek pisowca siedzącego w więzieniu. Nie próbujcie jednak tego udostępniać, bowiem politycy PiS i Suwerennej Polski dostają szału i dysonansu poznawczego, nie będą w stanie spokojnie usiąść do wielkanocnego śniadania.

PiS i Suwerenna Polska są dzisiaj partiami pełnymi strachu. Po pierwszych zatrzymaniach spodziewają się wszystkiego najgorszego. Mamy przecież do czynienia z partiami przestępców, którzy okradali Polskę, korumpowali dziennikarzy, przekupywali posłów. Pisanka z więźniem jest dla nich nie do strawienia.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Jeszcze raz apelujemy o nieudostępnianie tego wpisu – w imię chrześcijańskiego miłosierdzia należy zapewnić spokój ludziom PiS, przynajmniej dzisiaj i jutro. Najbliższe zatrzymania dopiero w przyszłym tygodniu.