Rafał Trzaskowski zaatakowany przez Onet i WP. Lewica i PiS w akcji

Walka o fotel prezydenta Warszawy staje się coraz bardziej brutalna i zaczęły w niej brać udział duże media, które pompują lewicową kandydatkę. Trzaskowski, mimo że umizgiwał się do Lewicy przez całą kadencję, teraz zbiera efekty braku postawienia na centrum.

Rafał Trzaskowski jest bardzo ostro atakowany przez środowiska lewicowe, wspierane przez Konfederację i PiS. Celem akcji jest doprowadzenie do drugiej tury wyborów a docelowo do wyeliminowania Trzaskowskiego z gry o prezydenturę Polski. Stąd gwałtowne ataki na prezydenta, które odbywają się praktycznie codziennie: najpierw był atak za kładkę (w całej krytyce słusznie mówiono jedynie o przekroczeniu kosztorysu – jest tu podejrzenie nieprawidłowości, które Trzaskowski powinien zbadać) a teraz mamy atak za jakiś filmik w sieci.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Lewica przejęła prawie w całości media publiczne, używa do swojego działania także portale w rodzaju Onetu. W sieci wspiera tą agresję także Konfederacja a po cichu PiS.

Trzaskowski, chociaż jeszcze tego nie wie, może mieć już problem z wygraniem w pierwszej turze. To będą bardzo trudne wybory.