Dlaczego Ziobro leczył się poza granicami kraju? Czyżby reforma służby zdrowia nie wyszła?

Dlaczego po 8 latach reformowania Polski przez PiS, w tym reformowania służby zdrowia, Ziobro leczy się zagranicą, a nie w ramach zreformowanej przez nich państwowej służby zdrowia? To znowu była szczególna sytuacja? – słusznie pyta jeden z internautów.

Zbigniew Ziobro miał leczyć się rzekomo poza granicami naszego kraju. To najlepszy dowód braku zaufania władzy do własnych działań, jaskrawy przykład tego, że politycy to kłamcy i hipokryci. Zakłamanie byłego ministra sprawiedliwości jest tym większe, że wielokrotnie stawał on w obronie działań rządu Morawieckiego w zakresie zdrowia.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Na przykładzie owego leczenia poza granicami Polski widzimy, że jesteśmy na każdym kroku przez polityków oszukiwani a cały ten zakłamany system służy tylko temu, aby ludzie ci mogli utrzymać się u władzy.