Trwa kampania PR Electromobility Poland. Menadżerowie PiS chcą reanimować trupa

W kampanię obrony Izery są włączani kolejni dziennikarze. Tym razem absurdalny wywiad zlecono dziennikarce Agacie Rzędowskiej, kojarzonej z promowania samochodów elektrycznych. Wszystko w sosie pozytywnym, co świadczy o tym, iż kampania PR, którą zlecili pisowscy menadżerowie trwa nadal.

Przypomnijmy – spółka Electromobility Poland to coś w rodzaju CPK. Zatrudnia ogromną ilość osób, które są finansowane z naszych podatków. Spółka powstała po szumnych zapowiedziach Morawieckiego, że w Polsce powstanie milion samochodów elektrycznych. Nie powstał żaden a całe przedsięwzięcie ma być obecnie… montownią chińskich samochodów.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Aby uratować swoje miejsca pracy ludzie PiS zatrudniamy w Electromobility Poland skopiowali działania Horały z CPK, czyli zatrudnili agencje PR, która promuje Izerę za wszelką cenę.

Agata Rzędowska, która zrobiła wywiad na temat Electromobility Poland, jest kojarzona z promowaniem samochodów elektrycznych. Pracuje między innymi w państwowym Radiu dla Ciebie, gdzie ma audycję o motoryzacji.