Wirtualna Polska, Jadczak i Słowik kłamali! Krzysztof „Suwart” Olszewski to szef redakcji reklamy natywnej WP

Wirtualna Polska, prawdziwy Suwart.

Krzysztof Suwart miał zniknąć z redakcji Wirtualnej Polski po aferze ujawnionej przez Oko.press. Okazuje się, że jest w niej dalej i piastuje kluczowe stanowisko!

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Wcale z WP nie zniknął, a wręcz odpowiada za pozyskiwanie pieniędzy na pensje Szymona Jadczaka, czy Patryka Słowika.

Jak ujawniła Eliza Michalik „Suwart” to nazwisko żony jednego z trzech Krzysztofów Suwartów. Okazuje się, że w Wirtualnej Polsce istnieje taka osoba – to Krzysztof Olszewski, mąż Joanny Suwart, który ostatnio awansował na szefa redakcji reklamy natywnej.

Pozostałymi „ojcami” Krzysztofa Suwarta musieli być Tomasz Machała, który po skandalu schował się w strukturze Wirtualnej Polski, ale dalej piastuje w niej kluczowe stanowisko; oraz Sebastian Ogórek, który był szefem Finansów WP i Money.pl, gdzie ukazywały się artykuły i wywiady „Krzysztofa Suwarta”.

Przypomnijmy, że to właśnie Krzysztof Suwart miał robić wywiady z politykami ekipy Zbigniewa Ziobry i wychwalać kontrolowane przez ziobrystów firmy.