Dzisiaj Mateusz Morawiecki odniósł się do zarzutów NIK. Kontrolerzy Izby uznali, że doszło do nieprawidłowości podczas kupowania środków ochrony indywidualnej w czasie Covid-19.
– Prosiłem, aby każdy, kto tylko może, kupował, gdzie tylko może, to, co ratuje życie Polaków – opowiada teraz Morawiecki.
– Wierzę, że nawet jeżeli taki haniebny wniosek zostanie przekazany do prokuratury, to prokuratura będzie potrafiła popatrzeć na cały kontekst tej tragedii COVID-19, która wtedy się rozgrywała – przekonuje były premier. Zapewniając przy okazji że bierze na siebie całą odpowiedzialność.
Ciekawe, co powie, jeśli prokuratura zdecyduje się podjąć działania w tej sprawie?










