Paweł Kapusta z WP brnie w absurdalne tłumaczenia kolaboracji z PiS i Suwerenną Polską

Paweł Kapusta, redaktor naczelny Wirtualnej Polski, jest zbulwersowany krytykowaniem portalu za kolaborację z PiS i Suwerenną Polską oraz branie pieniędzy podatników za przychylność wobec tych partii. Internauci komentują to bardzo dosadnie.

– Kapusto, Pana głośny tekst „Sen wariata na kampanijnym szlaku” pojawił się na pół roku przed wyborami w momencie kiedy PiS próbował ostatecznie dobrać się wam do dupy. Przez 7 lat zgrabnie kooperowaliście z największymi bandytami demokracji.. Odważnie wskazujecie palcem polityków PO, ale zabrakło wam odwagi, żeby ujawnić nazwisko „przedstawiciela państwowej instytucji”, który próbował wymóc na Was zmiany kadrowe. Chełpicie się tekstami o Mejzie, choć tajemnicą Poliszynela jest, że łatwo udawać chojraka pisząc o kimś, kogo Kaczyński organicznie nie trawił. Z drugiej, i to jest prawdziwie WSTRZĄSAJĄCE i BEZWSTYDNE, stworzyliście Suwarta. Więc proszę nie bredzić o standardach – napisała celnie Anna Magdalena.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zaorane!