Znany dziennikarz śledczy ujawnia: nad służbami specjalnymi wciąż trzymają kontrolę ludzie PiS

Paweł Miter, jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych w Polsce ujawnił, że w służbach specjalnych nadal rządzą ludzie powiązani z PiS:

– Jeśli ktoś myśli, że Siemoniak i obecne służby specjalne wyjaśnią jakąkolwiek sprawę, w tym sprawę kolejnego przewału, tym razem na 1,6 mld złotych w Orlenie, to jest w błędzie Powiem tylko, że obecnie o tym, jakie materiały ma dostać komisja śledcza do Pegasusa decydują osoby, które za poprzedniej brudnej ekipy w CBA i służbach były pupilami pisowskiego szefostwa służb Tusk mógłby w końcu przełknąć ten “wrocławski ból i żal” za to, jak wcześniej rozmontowano mu rząd oraz ministrów, i zacząć interesować się tym, co dzieje się obecnie w służbach specjalnych, zanim złogi po brudnej ekipie ponownie zmontują mu aferę taśmową 2.0 Bez solidnych i masywnych rozliczeń złodziejstwa poparcie dla tego rządu nie utrzyma się zbyt długo – napisał Paweł Miter.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rząd Donalda Tuska musi się więc mierzyć także z obstrukcją w samych służbach co rzeczywiście nie wróży pozytywnych scenariuszy na przyszłość.