Polacy żądają zmian w mediach publicznych. Pilnie!

Media publiczne wymagają pilnych zmian. Pokazały to wyniki wyborów, gdzie Polska Wschodnia została pozbawiona nowych informacji i pozostawała pod wpływem przekazu PiS.

– Jeśli ktoś jeszcze nie rozumie, dlaczego korekta przekazu TVP jest niezbędna, niech zerknie na świadomość Polski wschodniej. Ran głowy nie smaruje się maścią na ból dupy. I nie, nie ma „dajmy im czas”. Potrzebujemy lekarzy, nie zielarzy. Na cito – pisze jedna z internautek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Dziennikarstwo śledcze! Piszę o tym od początku. Profesjonalne, precyzyjne i czytelnie zaserwowane. Jeśli na cokolwiek w mediach publicznych mamy przeznaczyć gros naszych pieniędzy, to właśnie na to. Po 8 latach bezmiaru afer, patologii i ordynarnego złodziejstwa – dodaje.

Są to słuszne słowa. Potrzeba pilnie zmienić zarówno zarząd Telewizji Polskiej jak i rozgłośni regionalnych. To na nich ciąży misja edukacji społeczeństwa zmanipulowanego przez PiS. Zmarnowaliśmy już pół roku. Nie wolno marnować ani dnia dłużej.