Aresztują Macierewicza? Nie jest to wykluczone

Nieoczekiwanie w Radiowej Trójce padło dziś pytanie o to, czy zostanie aresztowany… Antoni Macierewicz. Musiał na nie odpowiedzieć Radosław Sikorski. I trzeba przyznać, że jego słowa wywołały poruszenie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Za sposób likwidacji WSI, za sposób poprowadzenia tej skandalicznej komisji (tj. podkomisji smoleńskiej), która niczego nie udowodniła. Dzisiaj będę na Radzie Ministrów widział się z prokuratorem generalnym (tj. Adamem Bodnarem) i to bardzo zasadne pytanie mu przekażę. Macierewicz to jest dla mnie siódmy cud świata. Gdyby ktoś z nas zrobił 1/10 tego, co zrobił Macierewicz na szkodę państwa polskiego, to byśmy siedzieli, a on nie siedzi – ocenił.

Kilka godzin później w mediach społecznościowych Sikorski doprecyzował swoje słowa. – Zgodnie z publicznym przyrzeczeniem na antenie radiowej Trójki zapytałem o to pana prokuratora generalnego. Zapewnił mnie, że śledztwo jest w toku – napisał na portalu X (dawny Twitter).

Będzie się działo! Tak czy inaczej, na Nowogrodzkiej zapanował strach.