Bilans „rządów” Kurskiego w TVP. Kwota oszałamia

Jacek Kurski
Jacek Kurski

Telewizja publiczna zmaga się z wątpliwym „dziedzictwem” Jacka Kurskiego. Chodzi o roszczenia wysuwane przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Chodzi o olbrzymią kwotę 10 mln złotych. – To cena, jaką spółka, a de facto każdy z podatników zapłaci za szkodliwą działalność Kurskiego i propagandystów z „Wiadomości” czy „TVP Info” – mówi Tomasz Sygut, dyrektor generalny TVP.

– To cena, jaką spółka, a de facto każdy z podatników zapłaci za szkodliwą działalność Kurskiego i propagandystów z „Wiadomości” czy „TVP Info”. Za hejt i niszczenie ludzi. A przecież to tylko wyimek szkodliwej działalności, która doprowadziła do zniszczenia wizerunku Telewizji Polskiej – mówi Sygut.

Jednak dla Kaczyńskiego taki „bilans” nie jest problemem. Jacek Kurski został bowiem kandydatem PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.