Magda Ogórek przeprasza Andrzeja Halickiego za kłamstwa

Ogórek przeprasza Andrzeja Halickiego z PO za kłamstwa na antenie TVP. Jednocześnie upadła prezenterka twierdzi, że to nie ona, to ktoś inny, przygotował jej tekst.

Przepraszam Pana Andrzeja Halickiego za to, że w dniu 5 października 2019 roku jako współprowadząca program „Studio Polska”, wyemitowany na antenie TVP Info, rozpowszechniłam nieprawdziwe i zniesławiające Andrzeja Halickiego treści: „Zobaczmy jak skandalicznie zachował się Andrzej Halicki podczas przesłuchania Janusza Wojciechowskiego”, co sugerować miało, że Andrzej Halicki w trakcie przesłuchania w Parlamencie Europejskim polskiego kandydata na stanowisko Unijnego Komisarza ds. Rolnictwa zadał mu pytanie, atakując go, czego w rzeczywistości nie zrobił, bo w ogóle w nim nie uczestniczył, co mogło poniżyć Andrzeja Halickiego w opinii publicznej oraz narazić na utratę zaufania niezbędnego dla posła Parlamentu Europejskiego oraz do prowadzenia działalności publicznej. Jednocześnie oświadczam, że przed emisją przedmiotowego programu nie znałam jego scenariusza, bowiem został on przygotowany między innymi przez Telewizyjną Agencję Informacyjną, a ja jedynie odczytywałam wcześniej przygotowany tekst. Magdalena Ogórek. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Gdyby interpretować słowa Ogórek dosłownie, to można odnieść wrażenie, że ona tylko wykonywała rozkazy… Jak oni wszyscy są żenujący! Nic dziwnego, że internauci komentują owe słowa przeprosin krótko:

– Przeprosiny to za mało. Za całe zło jakie wyrządziłaś ty i reszta presstytutek z TVP wielu ludziom, za lata kłamstw i pomówień, niszczenia ludzi i demokracji, powinnaś gnić za kratami! – pisze Andrzej.