Kaczyński rozczarowuje nawet swój elektorat. “Przestało mnie to bawić”

Coraz więcej osób wyraża swoją frustrację i znużenie polityką prowadzoną przez lidera Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Ostatnio w mediach społecznościowych pojawił się emocjonalny wpis, który podsumowuje odczucia wielu Polaków: “Przestało mnie to bawić. Ten żenujący obraz starego, mlaszczącego faceta dukającego jakieś kuriozalne ideologizmy dla politycznych dewiantów, bez ładu i składu, myląc słowa, czasy i miejsca. W tle aplauz od top 10 partyjnych aparatczyków i głównych beneficjentów pisowskiego demontażu państwa.”

Jarosław Kaczyński, niegdyś postrzegany jako silny lider, obecnie wygląda jak słaba marionetka i coraz częściej spotyka się z krytyką. Jego publiczne wystąpienia, pełne niezrozumiałych ideologicznych wywodów, zaczynają męczyć. Zamiast klarownej wizji przyszłości kraju, widzą starego zdezorientowanego polityka, który myli słowa i fakty. W tle tych wystąpień słychać sztuczny aplauz grupy najbliższych współpracowników, co tylko potęguje wrażenie oderwania rządzących od rzeczywistości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Aplauz towarzyszący Kaczyńskiemu pochodzi od partyjnych aparatczyków i głównych beneficjentów rządów PiS. To osoby, które zyskały najwięcej na polityce partii, często kosztem interesu publicznego.

Lider PiS często pojawia się w zasadzie wyłącznie w kontrolowanych warunkach, otoczony przez lojalnych zwolenników, co ma stworzyć wrażenie powszechnego poparcia. To wrażenie jest jednak dalekie od rzeczywistości. “Ustawki Kaczyńskiego, sztuczny tłok i ten p***** pseudo pluralizm dają 30% prawicowych wyborców czas antenowy w prime time i kontynuację legalizacji wszystkich kłamstw, oszustw i przestępstw” – pisze zniecierpliwiony obywatel.