Delegalizacja PiS? To jest możliwe!

Nie jest wykluczone, że już wkrótce staniemy w obliczu wydarzenia bez precedensu w historii III RP. Delegalizacji Prawa i Sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


O takiej możliwości wspomniał Borys Budka, mówiąc o sejmowej komisji ds. zbadania wpływów rosyjskich w Polsce. – Przede wszystkim to będzie pokazanie prawdy, tego co przez ostatnie 8 lat działo się w Polsce, niestety bardzo mocnego zaangażowania rosyjskich służb w demontaż państwa polskiego, służb, w ingerencję w naszą gospodarkę, natomiast jeżeli ktoś był uczciwy i nie ma nic na sumieniu, to nie musi się bać – mówił Borys Budka na antenie TVP Info.

– Gotowy materiał do aktów oskarżenia lub do wniosku co do niektórych osób do Trybunału Stanu. Moim zdaniem są osoby, których działalność przez ostatnie lata wyraźnie wskazuje, że powinny być objęte odpowiedzialnością karną. To wręcz podpada pod zdradę stanu – przekonywał Budka.

Po czym zaczął przekonywać, że zupełnie wyobrażalny jest wniosek o delegalizację PiS. – PiS jest partią polityczną, która bazuje na najgorszych autorytarnych rozwiązaniach i PiS jest partią polityczną, która przez ostatnie osiem lat za wszelką cenę dążąc do utrzymania władzy, naraziła na szkodę interes Polski – stwierdził Budka.

Nic dziwnego, że na Nowogrodzkiej zrobiło się bardzo, ale to bardzo nerwowo.