Ludzie PiS i Suwerennej Polski mają znaleźć się w więzieniach. Jeśli nie, to czeka nas rewolucja

Jeśli którykolwiek z polityków Koalicji Demokratycznej myśli o tym, aby odpuścić rozliczenia PiS czy Suwerennej Polski, to powinien już się pakować. Trzeba zrozumieć z jakiego powodu ludzie głosowali na PO, PSL czy Polskę 2050. Otóż głosowali na szybkie i ostre rozliczenia, które obiecywali partyjni liderzy a nie na miękką i miałką politykę.

Polska jest w bardzo trudnej sytuacji. Potrzeba nam impulsu rozwojowego w postaci odbudowania energii Polaków do działania, budowy poczucia tożsamości i wspólnoty, potrzeba nam lepszej edukacji a nade wszystko pokazania całemu narodowi, że politycy dotrzymują słowa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jeśli Tusk, Kosiniak-Kamysz, Hołownia czy inni politycy tego nie zrobią, to będzie koniec Polski jaką znamy. Polacy odwrócą się od polityków na dobre, tak jak odwrócili się od mediów. Mało kto zdaje sobie dzisiaj sprawę jaką rewolucję już przeszliśmy ale to co dotyczy mediów może też zdarzyć się w polityce. Może jeszcze nie przy kolejnych wyborach ale następnych pojawi się kwestia demokracji bezpośredniej. Politycy są w niej niepotrzebni. Wystarczy smartfon i odpowiedni system.