Słowik zawodzi nad zwolnieniami w Wirtualnej Polsce. Ale o Suwarcie milczy

Patryk Słowik z Wirtualnej Polski jest zrozpaczony zwolnieniami w Wirtualnej Polsce. Niestety w swoim wpisie ani słowem nie wspomina o powodach tychże zwolnień. Odświeżmy mu pamięć.

Wirtualna Polska to portal, który poszedł na układ z PiS i Suwerenną Polską. W zamian za milionowe przelewy nie pisał o grzechach władzy a to co ujawniał było zapewne starannie selekcjonowane przez zarząd i wydawców. Symbolem Wirtualnej Polski i całego tego zepsucia dziennikarskiego jest Krzysztof Suwart, wirtualny byt publikujący za publiczne pieniądze peany na cześć Kaczyńskiego i Ziobry.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Słowik nie wspomina o tym ani słowem i nigdy nie wspomni. Nie napisze też o dziennikarzach prześladowanych i niszczonych za czasów PiS: Piński, Szwejgiert, Piątek, Gruca i wielu innych walczyło o prawdę w czasie, gdy na konta Wirtualnej Polski wpływały miliony.

Słowik chce jednak o tym zapomnieć… Nie da się, fałszywie śpiewający ptaszku. Nie pozwolimy.