Paweł Miter ujawnia największy błąd Ziobry

– Błędem Ziobry i całej tej przestępczej grupy jest Tomasz Mraz, bo ma czystą kartę, nie mają na niego żadnego haka, dlatego jest błędem w ich przestępczym procederze i systemie – pisze dziennikarz Paweł Miter.

– W CBA i służbach stosowali inną metodę. Bezprawne operacje specjalne i wałki robili do spółki z osobami, które miały potknięcia większe lub mniejsze, potem w modusie tłumaczenia, podważano ich wiarygodność, zwalano na nich całe zło, kryminalizowano łatwiej z pomocą usłużnych prokuratorów, którzy do dziś są w prokuraturze – dodaje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Dobrze, że w sprawie Funduszu Sprawiedliwości na żadnym najmniejszym odcinku nie działało CBA Wąsika i Kamińskiego, bo wtedy dowody by zniknęły, a zniszczony zostałby zapewne niewinny człowiek a jego znajomi i rodzina zostaliby zaszczuci za pomocą całej machiny, którą niektórzy z nas tu już poznali – podsumowuje Miter.