Telewizja Polska będzie miała nowy zarząd. Tylko czy nie popełni tych samych błędów?

To ma być przełom. Wiceminister Andrzej Wyrobiec ma wymienić zarząd Telewizji Polskiej. Takie polecenie trafiło do Ministerstwa Kultury z Kancelarii Premiera. Czy jednak ten kolega Sienkiewicza, uwikłany w podobną siatkę znajomych lewicowych dziennikarzy, da sobie radę z trudną sytuacją w mediach publicznych?

Nasze informacje wskazują jasno, ze w TVP będą zmiany. Po paru miesiącach porażek w zarządzaniu do telewizji mają iść ludzie, którzy nie tylko znają się na swojej robocie ale też nie będą mieli skrupułów w zwalnianiu kilkuset (!!!) działaczy i znajomych PiS, którzy tam się pasą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Telewizja Publiczna jest dzisiaj zarządzana fatalnie – obecny zarząd nie zlikwidował umów, nie ma w zasadzie redukcji kosztów ani etatów a o programie szkoda mówić. Na nieudolności ludzi lewicy, których wskazał Sienkiewicz, najbardziej skorzystała TV Republika. Wyrobiec nie jest niestety lepszy, bo według naszej wiedzy jest uwikłany w to samo środowisko.

To nieudany eksperyment – i dlatego coraz częściej mówi się o likwidacji mediów publicznych całkowicie.