Co PiS chce ukryć? Morawiecki zapowiada osobliwy „raport”

Z każdym dniem coraz więcej wiemy o kulisach władzy PiS. I nie jest to niestety wiedza budująca.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dość powiedzieć, że pieniędzmi publicznymi szafowano na prawo i lewo. I to niezbyt zgodnie z obowiązującym prawem. Prace sejmowych komisji śledczych i media ujawniają coraz to nowe, szokujące przypadki.

Wszystko to powoduje, że poparcie dla PiS spada na łeb i szyję. I na kilkanaście dni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego partia Kaczyńskiego stanęła w obliczu całkowitej klęski.

Nic więc dziwnego że aparat propagandowy PiS próbuje przejść do kontrataku. Mając nadzieję, że może coś z fabrykowanych na Nowogrodzkiej półprawd i przekłamań przekona opinię publiczną.

– Ludzie obecnej władzy pokazali, że lubią komisje i raporty. My zrobimy im prawdziwy raport – ale o tym, co dla Polaków naprawdę ważne. Na początku czerwca przedstawię opinii publicznej raport półrocza rządu Donalda Tuska. Masz swoje przemyślenia i wnioski? Dołącz do nas i podziel się swoją opinią – zaapelował Mateusz Morawiecki.

To jest nawet zabawne. Oceniać rząd Tuska ma polityk, który jest całkowicie niewiarygodny i zdyskredytowany w oczach Polaków.