Morawiecki szykuje się do przejęcia władzy w PiS

Mateusz Morawiecki zamierza namówić słabnącego Kaczyńskiego na przekazanie mu władzy w PiS. Chce rozprawić się z wewnętrznymi konkurentami i jednym szybkim oraz niespodziewanym ruchem wziąć tron prezesa. Nie jest to takie trudne wbrew pozorom, mówią nasi informatorzy.

Morawiecki wyczuł, że Kaczyński jest osłabiony i nie chce już walczyć. Zamierza przejąć władzę w taki sposób, by prezes mu ją po prostu oddał a sam odszedł na tylne siedzenie. Spisek obejmuje kilka osób ze ścisłego otoczenia Kaczyńskiego, którzy suflują odpowiednią narrację od tygodni.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I chociaż plan nie musi się udać, to Morawiecki ciągle próbuje, bo ma własne polityczne ambicje i nie chce dłużej odgrywać roli podnóżka. A samozaparcia i złośliwości mu nie brakuje. Brakuje mu tylko empatii.