PiS straci kilku europarlamentarzystów. “Brakuje kilkuset tysięcy głosów”

Kaczyński staje w obliczu kolejnej przegranej. Cokolwiek wydarzy się w niedziele, to będzie to jego klęska. Niezależnie od wyniku procentowego, jego wynik będzie gorszy od tego, co działo się w przeszłości. Niezależnie od tego jak zagłosują ludzie, już dzisiaj wiadomo że straci kilka miejsc w Parlamencie Europejskim. Porażka za porażką.

Kaczyński jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Według naszych informatorów coraz częściej bywa zrezygnowany i apatyczny, nie widzi sensu swoich działań a konflikty w PiS przestają być możliwe do opanowania. Prezes partii staje się na naszych oczach wrakiem człowieka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Największy cios może go jednak czekać jeśli do parlamentu w Brukseli nie dostaną się “murowani” kandydaci, których chciał ochronić immunitetem. Przestępcy w rodzaju Wąsika i Kamińskiego wcale nie muszą wygrać. Wręcz przeciwnie, na ich porażkę bardzo liczą ich… koledzy z list.

Kaczyński kończy w fatalnym stylu i jest coraz gorzej!