Przyszłość PKP Cargo coraz bardziej mglista. Spółka powinna zarabiać miliony

Kłopoty PKP Cargo. Wygląda na to, że spółka zmierza wprost do likwidacji, chociaż powinna być obecnie bardzo opłacalna – ogromna ilość towarów przewożona na Ukrainę, a mówimy i ciężkim sprzęcie wojskowym, to ogromna okazja biznesowa.

Warto zrobić porównanie PKP Cargo sprzed władzy PiS i dzisiaj. Pomimo, że w spółce od wielu miesięcy są nowi ludzie, to najwyraźniej nie radzą sobie z sytuacją. Dlaczego więc nie sięgnąć po fachowców, którzy byli w tej spółce przed PiS i notowała wtedy ona ogromne zyski? Nie wiadomo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W ogóle wokół kolei sytuacja jest bardzo dziwna – mówi się, że opanowali ją ludzie Jakuba Karnowskiego i Sławomira Nowaka, co może znajdować potwierdzenie w kilku charakterystycznych nominacjach.

Czas by premier Donald Tusk przyjrzał się sytuacji kolei, całość wygląda na towarzystwo raczej amatorskie, niż profesjonalistów. Mało tam prawdziwych kolejarzy bo trudno uznać za takich ludzi zarządzających wcześniej SKM.