Rusz cztery litery i idź zagłosować, bo dzisiaj decyduje się przyszłość Europy

Każda nieobecność przy urnie wyborczej może mieć długotrwałe konsekwencje dla przyszłości naszego kontynentu. To, co decydujemy dziś, wpłynie na losy Europy przez wiele lat.

Wybory są fundamentem demokracji. Każdy głos oddany w wyborach to wyraz naszego zdania na temat kierunku, w którym powinna podążać nasza wspólnota. Niska frekwencja oznacza, że decyzje są podejmowane przez niewielką grupę ludzi, co może prowadzić do reprezentacji, która nie odzwierciedla woli większości społeczeństwa. W obliczu zagrożeń ze Wschodu musimy działać!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie bądź obojętny! Każdy z nas ma moc wpływu na przyszłość. Idź na wybory, zachęcaj rodzinę i znajomych do głosowania. To nasze wspólne dobro, nasza przyszłość i nasza odpowiedzialność. Europa potrzebuje Twojego głosu, teraz bardziej niż kiedykolwiek – to twoja rola, twoja odpowiedzialność i twój obowiązek.