Trzecia Droga zmieni strategię. Więcej spraw dla ludzi, twarde rozliczenia

Wynik Trzeciej Drogi w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest dzwonkiem alarmowym, który koalicja mocno weźmie pod uwagę – dowiadujemy się ze źródeł zbliżonych do Polski 2050. W najbliższym czasie ruszą nowe aktywności polityczne a linia koalicyjna zostanie zmodyfikowana. Chociaż ani Władysław Kosiniak-Kamysz ani Szymon Hołownia nie ujawniają planów, to wiemy, że będzie to zmiana związana ze sprawami dotyczącymi społeczeństwa najbardziej.

Trzecia Droga nie jest zadowolona ze swojego wyniku wyborczego. Mimo dobrej kampanii i mocnych liderów, to co się wydarzyło wczoraj jest ważną wskazówką jak działać i w którym kierunku iść. Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz będą modyfikować więc zarówno podejście do rozliczeń PiS jak i skupią się bardziej na sprawach ważnych dla społeczeństwa. Efekty tych działań zobaczymy za kilka miesięcy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Niewątpliwie Trzeciej Drodze potrzeba nowego startu i wykorzystania największych atutów tego ugrupowania, o czym ostatnio chyba nieco zapomniano. Jednak ciężka praca liderów i kandydatów nie pójdzie na marne – to dobre przygotowanie do wyborów parlamentarnych.