Z Kurskiego kpią nawet w PiS. „Internety wygrały z Zenkiem”

Jacek Kurski
Jacek Kurski

Jacek Kurski poniósł sromotną porażkę. Nie udało mu się zdobyć mandatu do Parlamentu Europejskiego. Mimo że bardzo się o to starał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Miarę problemów dopełnia fakt, że z jego porażki cieszą się… politycy PiS. – Internety wygrały z Zenkiem. Wynik Jacka Ozdoby pokazuje, że dzisiaj więcej głosów można zdobyć, będąc sprawnym w tej przestrzeni internetowej. Siła przechodzi do internetu. Tradycyjne media będą tracić – skomentował wynik Jacka Kurskiego eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński.

– Jak się okazało w tym wypadku, nawet Zenek nie pomógł – dodał Brudziński. Odnosząc się do imprezy zorganizowanej przez Kurskiego w ramach kampanii. W Wyszkowie odbył się bowiem „piknik rodzinny”, na którym wystąpił Zenek Martyniuk z zespołem Bayer Full.

Wychodzi na to, że Kurski nie tylko przegrał wybory. Przegrał je także w wyjątkowo złym stylu.

– Jeszcze jedna drobna satysfakcja: pan Kurski, kolejny wspaniały kandydat pana prezesa, był w okręgu nr 5 drugi na liście. A pod względem głosów jest szósty. Mała rzecz, a cieszy – napisał w mediach społecznościowych Łukasz Warzecha. Dziennikarz sympatyzujący od lat z prawicą.