Zandberg atakuje rząd w państwowych mediach. Czarzasty buduje sojusz z PiS

Lewica razem z PiS.

Adrian Zandberg postanowił zaatakować rząd w państwowych mediach. Partia Razem coraz bardziej wchodzi w rolę młodzieżówki starych komunistów z PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Kiedy mówię o tym, że Lewica nie może być zbyt grzeczna, że Lewica nie może być zbyt układna, to biję się także w swoje piersi, żeby była jasność, ale też chcę powiedzieć bardzo jasno, że ja już nie będę się gryźć w język, że ja już nie będę dla dobra koalicji milczeć w różnych sprawach, nie będę udawać, że rzeczy się nie dzieją, nie będę liczyć, że coś się uda załatwić drogą gabinetowych rozmów, bo się nic nie udało załatwić drogą gabinetowych rozmów. W tych bardzo wielu ważnych sprawach i to po prostu oznacza, że trzeba być twardszym, bo jak się nie będzie twardszym to nic się nie wydarzy – stwierdził Adrian Zandberg w Polskim Radiu.

Z kolei szef masy upadłościowej po SLD Włodzimierz Czarzasty zawiązał sojusz z PiS przeciwko liberalizacji gospodarki w Polsce.

Lewica Czarzastego głosowała razem z PiS przeciwko przywróceniu dwóch niedziel handlowych w miesiącu.

Kluby Koalicji Obywatelskiej, PSL-Trzecia Droga, a także Konfederacji opowiedziały się za skierowaniem projektu do komisji. Głosowanie odbędzie się podczas następnego posiedzenia Sejmu.