Dość pobłażania Dudzie. Nie można mu ustępować!

Leszek Miller zwraca uwagę, że Andrzej Duda robi wszystko by prawem kaduka rozszerzyć swoje kompetencje. Widać to zwłaszcza w sprawie Marka Magierowskiego, nominowanego za czasów PiS na stanowisko polskiego ambasadora w Waszyngtonie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Niepotrzebnie Tusk i rząd tak się pieszczą z Andrzejem Dudą, ponieważ Duda jest autentycznym wrogiem rządu. Rząd powinien bojkotować Dudę i nie brać udziału w żadnych spotkaniach, które on organizuje – mówił Miller w rozmowie w programie „Fakt LIVE”.

-Prezydent się przyzwyczaił w poprzednich latach, że to on kieruje i kreuje politykę zagraniczną i teraz jest problem. Jak najszybciej pan Sikorski, Tusk i cały rząd powinni sprowadzić pana prezydenta do jego wymiaru, który mu daje konstytucja. I ani centymetra więcej – dodał były premier.

Duda wobec rządu gra po prostu nieczysto. On naprawdę nie tyle jest prezydentem Polski, ile politykiem PiS. I interes partii jest dla niego najważniejszy.